26120413  info@armitakish.com

معرفی شرکت


شرکت آرمیتا کیش

این شرکت با هدف ارائه کلیه خدمات تخصصی در زمینه سیستم های هوشمند ساختمان (BMS & Home Automation)  توسط مجرب ترین متخصصین در این حوزه، راه اندازی شد. این شرکت  با تجمیع امکانات و سوابق درخشان سه شرکت بزرگ بهفر خاورمیانه، کیش لایتینگ و اشترم در زمینه های سیستم های هوشمند ساختمان، تاسیسات برقی (فشار ضعیف و متوسط) و نیز تابلو برق سعی کرده است به این  مهم دست یابد که با توجه به تعریف استاندارد های جدید برای بالا بردن سطح رفاه، کیفیت زندگی، کاهش مصرف انرژی و افزایش سطح ایمنی در ساختمان، بهینه ترین سیستم های هوشمند را ارائه دهد و خدماتی متمایز در تجهیزات سنتی و مکانیکی ساختمان داشته باشد .

 

شرکت مهندسی و طراحی کنترل هوشمند بهفر خاورمیانه

این شرکت در سال 1386 تاسیس شد و تا کنون موفق به اجرای بیش از 1000 واحد ساختمان هوشمند در اصفهان و شیراز شده است. با توجه به سوابق علمی و اجرایی مدیران توانمند این شرکت، برگزاری 3 سمینار تخصصی، 5 دوره آموزشی سیستم های هوشمند ساختمان و شرکت در 7 دوره نمایشگاه های استانی، نیز در رزومه کاری موفق شرکت کنترل هوشمند بهفر خاورمیانه منظور گردیده است.

 

شرکت اشتروم

شرکت اشترم از سال 1353 تاسیس گردید و با پشتوانه شرکت زیمنس آلمان و طبق استاندارد VDE آلمان دز زمینه تابلو سازی فشار متوسط تا 24 کیلو ولت، فشار متوسط و نیز تابلو های تصحیح قدرت (خازن) توانسته است در طی این سالها رزومه ای بسیار قوی را از خود به یادگار بگذارد .

 

شرکت کیش لایتینگ

 از سال 1384 در زمینه تاسیسات برق، پروژه های بسیاری را در جزیره کیش در زمینه برق رسانی ، تجهیز و کابلکشی پست های برق با موفقیت به اجرا رسانده است.

 

شرکت آرمیتا کیش در دو حوزه خانه ی هوشمند  Home Automtion  و سیستم هوشمند مدیریت ساختمان BMS  پروژه های گوناگونی را در شهر های تهران، اصفهان، شیراز و جزیره کیش به انجام رسانده است .

حوزه فعالیت این شرکت شامل کلیه ساختمان های مسکونی، ویلا، تجاری، اداری، هتل و ... می باشد که از دو استاندارد برتر KNX و BACnet استفاده می کند که شرکای تجاری خود را از بهترین و خوشنام ترین این صنعت انتخاب کرده است.